(Online) DROM MUSIC TRIVIA: Ilhan Sesen Hakkinda ne Biliyorsunuz?
DROM

(Online) DROM MUSIC TRIVIA: Ilhan Sesen Hakkinda ne Biliyorsunuz?

All Ages
Ilhan Sesen Hakkinda ne Biliyorsunuz?

Nasıl katılacağım?

Eventbrite üzerinden bilet alarak etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için internet bağlantısı olan iki cihaza ihtiyacınız olacak:

Bir tanesi Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz görüntülü etkinliğe katılmak için,

Diğeri de yarışma sorularını cevaplandırabilmek için,

Başlangıç saatinden 1 saat öncesinde etkinlik Zoom linkini Evenbrite’tan kayıt yaparken paylaştığınız email adresine göndereceğiz.Linke tıkladığınızda Zoom görüşmesine katılabilmek için yönlendirileceksiniz.

Daha önceden indirmediyseniz uygulamayı indirmeniz gerekecektir. Lütfen etkinlik öncesinde bu adımı tamamlayın. Soruları cevaplandırmak için ise herhangi bir uygulama indirmeniz gerekmemektedir.

Görüntülü etkinliğe bilgisayar ya da tabletinizden katılmanızı ve soruları cevaplandırmak için de cep telefonunuzu kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Görüntülü etkinliğe katıldığınız cihanızın sesinin açık olduğundan lütfen emin olun. Etkinlik esnasından kameranızı açmanız gerekmemektedir ama sunucu ve diğer katılımcıların da sizi görebilmesi için açabilirsiniz.

Yarışma sorularını cevaplandırabilmek için lütfen ikinci cihazınızın da hazır ve internet bağlantısı olduğundan emin olun.

Bu cihazınız aracılığı ile soruları cevaplandırabilmek için bir link açarak kayıt olacaksınız. Etkinlik başlangıcında sunucu gerekli yönlendirmeleri yapacak.

Etkinik süresince sunucunun yönetiminde Telefonunuza sorular gelecek. Her soruyu cevaplandırmak için 15 saniyeniz olacak. Sorulara verdiğiniz cevapların doğruluğu ve hızınıza göre puan alacaksınız. Etkinlik süresince canlı lider tablosu aracılığı ile de sıralamayı görebileceksiniz.

İyi eğlenceler!